Serie A : AC Milan – Juventus – 01/06 20:45

2021-01-06 0 By betandwintipps

Az AC Milan – Juventus mérkőzés igencsak nagy presztízzsel bír, hiszen a hazaiak rég nem látott formának örvendnek és tizenöt fordulót követően az első helyen állnak. A Juventus idén nem rendelkezik annyira jó eredményekkel, mint riválisa és tizennégy mérkőzést követően tíz pontos lemaradásuk van a listavezetővel szemben. Persze ma változhatnak a helyezések, hiszen az Interre ha nem is egy könnyed győzelem vár, de vélhetően behúzzák a három pontot a vendégek, míg a mostani párosításnak köszönhetően a Juventus akár a harmadik helyre is felléphet.

xG (Várható gólszámadat)
1.621.98
Várható végeredmény : 1-2

A Juventus keretében is felütötte a fejét a koronavírus és Alex Sandro, illetve Cuadrado is kihagyja a találkozót. A hazaiaknál Tonali eltiltott, illetve Saelemaekers, Ibrahimovic, Gabbia és Bennacer sérülés miatt hiányzik. Ezen játékosokon kívül viszont minden kulcsjátékos játékra alkalmas állapotban várja a mérkőzést és őszintén szólva ilyen keretek között egy rég nem látott parázs meccs elé nézünk. A felek legutóbbi mérkőzésein egyébként elég sok fault és lap esett, de M. Irrati nem az a tipikus lapszórós spori. Persze ha meglesznek a keményebb faultok és már az első perctől kezdve láthatjuk ezeket, akkor egyértelműen hamarabb kibújnak a lapok a bíró zsebéből. A csapatok idén döntő többségben 2-2 lap felett zártak és ebből kiindulva ezt a két opciót mindenképp favorizálnám. Ezenkívül viszont reális értéket érzek C. Ronaldo góljában, hiszen a portugál klasszis kirobbanó formában van, ráadásul Pelé rekordjának “átlépésével” újabb motivációt talált önmagának a támadó. Egyébként Ronaldo góljára  rég nem látott magas szorzót kínálnak az irodák, így nemes egyszerűséggel behúzom az ő találatát. Egy fogadáskészítővel elkészített ajánlást publikálok tehát számotokra, ahol a lapokat és Ronaldo gólját favorizálom.

Predikció :
1.5 felett + 1.5 felett + C. Ronaldo (AC Milan büntetőlapok száma + Juventus büntetőlapok száma + Bármikor góltszerez)
Odds: 2.87Tét: 2.5 egység

Fotó : Getty Images