b&wtips®

Sport- és adatelemzés! A sportfogadás nálunk kezdődik!

Premier League: Cristiano Ronaldo mesterhármasával nyert a Manchester United

Cristiano Ronaldo dönthet ismét! (Fotó: Getty Images)

A Manchester United hazai pályán a mesterhármast elérő Cristiano Ronaldo góljainak köszönhetően, 3-2-re legyőzte a liga utolsó helyezettjét!

A Premier League 33. fordulójának szombati játéknapja a portugál klasszis számára biztosan emlékezetes lesz, ugyanis a mai mesterhármasa immáron a 60. volt a pályafutása során. Ami szintén érdekes tényező, hogy hosszú idő után a győztes gólt Ronaldo szabadrúgásból szerezte!

Ami szintén kulcsfontosságú a mai sikert követően, hogy a “vörös ördögök” kihasználták az “ágyúsok” botlását és átvették az ötödik pozíciót az Arsenal csapatától.

Manchester United–Norwich City (3–2)
Gólszerzők: C. Ronaldo 7., 32., 76., ill. Dowell 45+1., Pukki 52.

A bajnokságot továbbra is a Manchester City vezeti 74 ponttal, mögötte pedig a Liverpool egy pont lemaradással áll. A harmadik helyen a Chelsea található meg 62 ponttal, öt pont lemaradással negyedik a Tottenham, majd az ötödik és hatodik helyen a Manchester United, ill. Arsenal áll 54-54 ponttal.