PDC : A. Lewis – D. Webster – 14:45

Kövessen Ön is minket!
Facebook Twitter Instagram YouTube Tumblr

A harmadik PDC ajánlásomban pedig szerintem egy utolsó szettig tartó mérkőzést fogunk látni.

A fogadóirodák itt is a ranglistán előrébb helyezkedő Lewis győzelmét favorizálják, ám D. Webster egyáltalán nem kezdte rosszul a VB-t sőt. Webster viszonylag simán hozta a kötelezőt, hiszen 3-0-ra nyert, míg Lewis majdnem otthagyta a fogát már az első meccsén, hiszen C. Reyes ellen mindössze az ötödik szettben sikerült nyernie.

A. Lewis a 13., míg riválisa a 20. a világranglistán.

Lewis a favorit, ám könnyen megizzadhat ő is a mai meccsen. (Fotó : Getty Images)

A két dartos nagyon rég találkozott egymással, de akkor 6-5-re nyert Webster. A felállás számomra ugyanaz, nagyon nehezen tudom azt elképzelni, hogy a favorit 4-0, vagy 4-1-re nyerjen. Ráadásul itt is inkább egy szoros mérkőzésre van kilátás. Úgyhogy az 5,5 szett overben ismét érték van.

A. Lewis – D. Webster Fogadási határidő : 14:45