NHL : FLA Panthers – CHI Blackhawks – 03/16 00:00

2021-03-15 0 By betandwintipps

A Florida Panthers ismét a Chicago Blackhawks csapata ellen lép a jégre és a csapatok a 2020/2021-es kiírásban rendre képesek voltak gólokban gazdag mérkőzéseket kialakítani. Tegnap hajnalban 4-2-re nyert a Panthers, de ezt megelőzően januárban két mérkőzést is játszottak és egy alkalommal 5-2-re nyertek a hazaiak, illetve egyszer egy 4-4-es döntetlen után harcolták ki a győzelmet a Florida játékosok.

Várható végeredmény
3.682.96

A Blackhawks védelem nem túl acélos és erről tanúskodik a csapat kapott góljainak átlaga is, de ezt leszámítva támadásokban igencsak hatékony a csapat. A Florida védelme erősebb, de azért egy bő kettes átlagot ők is magukkal hordoznak és támadásokban jóval erősebbek, mint a mai rivális. Mivel mindkét védelemben benne van 2-3 gól, míg a támadósorokban akár 4-5 találat is, így ismét zöldülhet egy over opció a felek mérkőzésén. Ma a 6.0-ás határt szabták meg a fogadóirodák, ami véleményem szerint már elég korrekt line. De nagyon meglepne az, ha bármelyik csapat ma kevés góllal zárna. A várható gólszámadatok alapján 3-3-as döntetlenre van kilátás és ez mindenképp kedvezne az ajánlásnak, hiszen 3-3 szerzett gólnál automatikusan “zöldül” az over opciónk. Természetesen most is fontos kiemelnem, hogy jégkorong mérkőzéseken minden eges alkalommal hosszabbítással együtt fogadunk, tehát ha nem bet365-ön fogadsz, akkor mindenképp vedd számításba, hogy a hosszabbítással együtt lehetőség ott legyen a fogadás mellett!