Nemzetek Ligája: Magabiztos sikerrel zárt a magyar válogatott!

Kövessen Ön is minket!
Facebook Twitter Instagram YouTube Tumblr

Tegnap a Nemzetek Ligájában ismét a pályára lépett a nemzeti tizenegyünk. Remek mérkőzést láthattunk és a kezdeti “kapkodást”, egy magabiztos, rövid passzokból álló szép játék követte. Összességében várható siker volt a válogatotté, viszont sokan kételkedve várták ezt a találkozót. A futballistáink nem okoztak csalódást és M. Rossi hiánya sem zavarta meg őket. A mérkőzés 2-0 eredménnyel zárult. Az első gólunkat a 8. percben Kalmár beíveléséből W. Orban értékesítette egy fantasztikus fejessel, majd Szalai Ádám a 69. percben állította be a mérkőzés végeredményét egy kisebb észt védelmi baki után. A mérkőzésen a 65. percben csereként beállt Dzsudzsák Balázs, aki a mérkőzésen küzdött, ahogyan azt tőle megszokhattuk. A végén ismét elérte a csapat, hogy a jelenlévő közönség felállva, tapsolva és a magyar himnuszt elénekelve ünnepelje meg a csapat győzelmét. Több játékosból előtörtek az érzelmek, köztük a Nyírlugosi Balázsból is, aki örült, hogy végre visszatérhetett a nemzeti válogatottba és szeretné ismét elnyerni a szurkolók bizalmát és szívét.
Számunkra csak egy a kérdés, hogy sokak azért nem szeretik őt, amiért ilyen karriert választott, illetve ezt hozta össze neki a sors. Vagy a pályán nyújtott teljesítményében keressük a hibát?

Várjuk a válaszaitokat a megosztott facebook posztban!