NBA : MEM Grizzlies – DEN Nuggets – 03/13 02:00

2021-03-12 0 By betandwintipps

Az NBA piac kisebb pihenője után elég jól debütált a statisztikai rendszerünkben és a hajnali kínálatból leginkább két találkozó keltette fel a figyelmem. Első esetben a Utah Jazz -14.5-ös hendikepjében láttam értéket, hiszen a Rocketsnél óriási a fejetlenség, de mivel az irodák és a fogadók percek alatt -17-es linera alakították a hendikep opciókat, így nem is erőltetem azt a találkozót. A másik mérkőzés viszont a Memphis Grizzlies – Denver Nuggets találkozó lenne, ahol leginkább abban bízom, hogy a felek ismét a védekezésükre fognak koncentrálni és ebből kiindulva egy kevesebb pontos mérkőzés szemtanúi leszünk.

Várható végeredmény
109114

A várható pontszámadatok alapján a Denver Nuggets sikere várható, ám mindenképp érdemes megemlíteni, hogy a vendégek keretéből többen is hiányoznak. Ami biztos, hogy egyik csapat sem a rossz védekezéséről híres és ugyan egyikőjük sem egy “liga elit” védelemmel rendelkezik, azért az látható, hogy a mérkőzések döntő többségén 109-110 pont körül szoktak átlagolni. A támadásokban sem nyújtanak kimondottan extra teljesítményt a csapatok és erről tanúskodik a dobott pontok átlagai is. Egymás ellen legutóbb januárban találkoztak a csapatok és akkor 104-96-ra nyert a Grizzlies. Az előző évek eredményeit nem venném most számításba, de mindenképp kíváncsi leszek, hogy a több, mint egy hetet pihenéssel töltő Denver hogy fog játszani. Annyi biztos, hogy az előző mérkőzéseken képesek voltak a Milwaukee Bucks, OKC, Pacers ellen is maradandót nyújtani, de a Lakerst is 105 ponton tartották. Mindenképp kiváló információ számomra, hogy egyik fél sem a gyors támadásairól híres, úgyhogy adott lehet az, hogy egy-egy kevesebb pontos negyedet összehozva a csapatok az általam favorizált 228.5 pontos line alatt zárjanak.