
Két ötletünk is lenne a mai napra!
2017-12-16Mai nap a prémium csomagjainkban összesen három szelvény került megosztásra és több ötlettel is készültünk az előfizetőinknek. Most viszont ismét élnénk a lehetőségekkel és megosztanánk veletek két jónak tűnő meglátásunkat. Melyek lennének ezek?
⚽Perugia – Bari (18354 H)
Tipp:Igen (Mindkét csapat szerez gólt)
odds:1,80
⚽Carpi – Frosinone (12776 H)
Tipp:Igen (Mindkét csapat szerez gólt)
odds:1,90
Ahogy látható két olasz csapatról van szó, akik mint hazai, mint idegenbeli mérkőzésein szinte minden találkozón betalálnak. Mivel mostanában az alsóbb osztályokról elmondható, hogy nem a góltalanságról szólnak és többször születnek izgalmas gólokban gazdag találkozók, így mi bízunk benne, hogy mindkét mérkőzésen megszületik a gólváltás.
Mindkét találkozó esetében az utolsó tíz-tíz hazai és idegenbeli mérlegek alapján, mind a négy csapat betalál az ellenfeleinek 90%-ban, az-az 10 mérkőzésből 9 alkalommal! A csapatokban kevés hiányzó található meg, így szinte adottak a tökéletes gólokban gazdag mérkőzésekhez a feltételek!
Reméljük, hogy nem lesznek meglepetések és szeretnénk a mai nap is nyerni az ingyenes tippadásunkkal is!
Sok sikert!