Kövessen Ön is minket!
Facebook Twitter Instagram YouTube Tumblr

Ekstraklasa

 Kedves felhasználónk, a statisztikai adatok megtekintéséhez Önnek be kell jelentkeznie!

Az adatok esetében több mutató is megosztásra, illetve kiértékelésre kerül. Az adatok megosztása során leginkább a gólokkal kalkulálunk, amelyeket több szempont alapján is figyelembe veszünk. A kiértékelések esetében mindig a hazai és idegenbeli mutatókkal kalkulálunk.


Segítség az adatok megnyitásához:
Az oldalon minden egyes mérkőzés dátum szerint van listázva és ennek megfelelően láthatóak a megosztott statisztikai adatok is. A táblázatban láthatja a mérkőzéseket, ill. azok kezdési időpontját. Amennyiben Ön rákattint a linkekre, abban az esetben Önt átnavigálja az oldalunk a részletes statisztikai adatokhoz. Mobilkészülékeken a mérkőzés mellett lévő “+” gombra kattintva láthatja a linket!


wdt_ID Mérkőzés Dátum Link
1 Górnik Zabrze – Arka Gdynia 2020.02.14 18:00 https://betandwintipps.com/ekstraklasa-gornik-zabrze-arka-gdynia-1800/
2 Lechia Gdańsk – Piast Gliwice 2020.02.14 20:30 https://betandwintipps.com/ekstraklasa-lechia-gdansk-piast-gliwice-2030/
3 ŁKS Łódź – Wisła Płock 2020.02.15 15:00 https://betandwintipps.com/ekstraklasa-lks-lodz-wisla-plock-1500/
4 Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 2020.02.15 17:30 https://betandwintipps.com/ekstraklasa-pogon-szczecin-slask-wroclaw-1730/
5 Raków Częstochowa – Legia Warszawa 2020.02.15 20:00 https://betandwintipps.com/ekstraklasa-rakow-czestochowa-legia-warszawa-2000/
6 Jagiellonia – Korona Kielce 2020.02.16 12:30 https://betandwintipps.com/ekstraklasa-jagiellonia-korona-kielce-1230/
7 Zaglebie Lubin – Wisla Krakow 2020.02.16 15:00 https://betandwintipps.com/ekstraklasa-zaglebie-lubin-wisla-krakow-1500/
8 Cracovia – Lech Poznan 2020.02.16 17:30 https://betandwintipps.com/ekstraklasa-cracovia-lech-poznan-1730/
Hirdetések
2020-02-09