Bajnokok Ligája : Liverpool – Real Madrid – 04/14 21:00

Nagyon kíváncsian várom ezt a mérkőzést, de bízom benne, hogy a Real Madrid képes lesz megtartani az előnyét és kiharcolja a továbbjutást. Véleményem szerint az első perctől nyomni fog a Liverpool, ám ha nem érkezik az első húsz percben gól a részükről, akkor egy hasonló találkozó alakulhat ki, mint a tegnapi PSG – Bayern München meccs. A Real a hiányzói ellenére is visoznylag jól védekezik és ugyan be-be csúszik egy gól a csapatnak, azért a támadósor teszi a dolgát és szinte minden meccsen betalál. Ma pedig elég egy gól és ténylegesen nagyon nehéz helyzetbe kerülhet a Liverpool. A mérkőzést B. Kuipers kapta, aki nem kimondottan a büntetőlapok osztásáról híres, de azért mindkét keretben benne van egy-egy lap. Mindezek mellett tehát bízom a Real továbbjutásban, illetve abban is, hogy 5.5 gól alatt zárnak a csapatok. Nem hiszek abban, hogy itt ma lenne 6-7 gól, de a tétet tartom és mindössze 2.5 egységgel ajánlok fogadást, erre a reményteljes fogadáskészítőr

Predikció :
Real Madrid + 6 alatt + 0 lap felett + 0 lap felett (Továbbjut + Összesített gólok + Real Madrid büntetőlapok + Liverpool büntetőlapok)
Odds: 1.72Tét: 2.5 egység

Fotó : Getty Images