ATP : A. Rublev – R. Nadal – 04/16 15:30

Nem fogok most sem regényeket írni, hiszen Nadal a “becenevéhez” hűen teljesít a monte carloi tornán. Lényegében mindkét lejátszott mérkőzését kiütéses győzelemmel abszolválta. F. Delbonis mindössze három gamere volt elég, Dimitrov pedig 6-1, 6-1-es vereségbe szaladt bele. Rublev is jól indította a tornát, hiszen 2-0-ás győzelmet aratott S. Caruso ellen, de az előző találkozóján már megizzadt és R. Bautistát csak harmadik szettben volt képes kiejteni. Mivel Nadal a “salakkirály” , így mindenképp érdekes lesz a mai meccs, hiszen ha annak megfelelően teljesít, ahogy ezt eddig megtette a tornán, akkor Rublevre nem sok jó vár. Persze az orosz teniszező szerváit ismerhetjük, de azért tegnap is látható volt, hogy az első szervák, ha nem jól sikerültek, akkor a második szervákból már nem érkezett annyi nyerő pont. Nadal pedig most elég kíméletlen. Tegnap R. Bautista kilenc breaklabdát alakított ki, ebből hatszor képes is volt breakelni az orosz teniszezőt, úgyhogy Nadalnak minden feltétel adott ahhoz, hogy magabiztos sikerrel abszolválja a mai mérkőzést. Látható, hogy a fogadóirodák a 2-0-ás végeredményre számítanak, ám vélhetően egy szorosabb első szettel kalkulálnak, hiszen az összesített gamek piacán 19.5 az U/O line. A felek salakon még nem találkoztak egymással, de azért az látható, hogy Rublev leginkább kemény borításon játszott az előző években, míg Nadal salakon ténylegesen hihetetlen mutatókkal bír. Úgyhogy a fogadásom a 19.5 game alatti opcióra vonatkozik, amit 2.5 egységgel ajánlok fogadásként.