A-League Archívum

Kedves felhasználónk, a statisztikai rendszerünk adatarchívumának megtekintéséhez Önnek be kell jelentkeznie!

Az adatok esetében több mutató is megosztásra, illetve kiértékelésre kerül. Az adatok megosztása során leginkább a gólokkal kalkulálunk, amelyeket több szempont alapján is figyelembe veszünk. A kiértékelések esetében mindig a hazai és idegenbeli mutatókkal kalkulálunk.


Segítség az adatok megnyitásához:
Az oldalon minden egyes mérkőzés dátum szerint van listázva és ennek megfelelően láthatóak a megosztott statisztikai adatok is. A táblázatban láthatja a mérkőzéseket, ill. azok kezdési időpontját, amelyek alapján időrendi sorrendbe helyezheti a találkozókat. Amennyiben Ön rákattint a linkekre, abban az esetben Önt átnavigálja az oldalunk a részletes statisztikai adatokhoz. Mobilkészülékeken a mérkőzés mellett lévő “+” gombra kattintva láthatja a linket!


wdt_ID Mérkőzés Dátum Link
1 Central Coast Mariners – Brisbane Roar 2020.01.25 07:00 https://betandwintipps.com/a-league-central-coast-mariners-brisbane-roar-0700/
2 Melbourne City – Perth Glory 2020.01.25 09:30 https://betandwintipps.com/a-league-melbourne-city-perth-glory-0930/
3 Wellington Phoenix – Newcastle Jets 2020.01.24 07:15 https://betandwintipps.com/a-league-wellington-phoenix-newcastle-jets-0715/
4 Melbourne Victory – Sydney FC 2020.01.24 09:30 https://betandwintipps.com/a-league-melbourne-victory-sydney-fc-0930/
5 Western United – Central Coast Mariners 2020.01.19 06:00 https://betandwintipps.com/a-league-western-united-central-coast-mariners-0600/
6 WS Wanderers – Perth Glory 2020.01.19 08:30 https://betandwintipps.com/a-league-ws-wanderers-perth-glory-0830/
7 Brisbane Roar – Wellington Phoenix 2020.01.18 07:00 https://betandwintipps.com/a-league-brisbane-roar-wellington-phoenix-0700/
8 Melbourne City – Newcastle Jets 2020.01.18 09:30 https://betandwintipps.com/a-league-melbourne-city-newcastle-jets-0930/
9 Adelaide United – Melborune Victory 2020.01.17 09:30 https://betandwintipps.com/a-league-adelaide-united-melborune-victory-0930/
10 Central Coast Mariners – Melbourne Victory 2020.01.12 08:00 https://betandwintipps.com/a-league-central-coast-mariners-melbourne-victory-0800/
2019-12-22